Kancelaria Chmielewski oferuje szansę rozwoju w młodym, dynamicznym zespole. Nasi współpracownicy obsługują sprawy z szerokiego i różnorodnego zakresu dziedzin prawa, co umożliwia im wszechstronny rozwój umiejętności praktycznych, a w przypadku aplikantów i praktykantów również pełniejsze przygotowanie do egzaminów zawodowych. Cenimy wieloletnią współpracę i oferujemy kandydatom dużą samodzielność w prowadzeniu spraw.

Obecnie poszukujemy osób do współpracy na następujących stanowiskach:

APLIKANT RADCOWSKI

Oferujemy:

  • elastyczne godziny współpracy, minimum 3 dni w tygodniu;
  • pracę przy różnorodnych i ciekawych sprawach z wielu dziedzin prawa;
  • pracę w przy dobrze wyposażonym stanowisku w nowoczesnym biurowcu;
  • dużą samodzielność w prowadzeniu spraw;
  • wynagrodzenie stosowne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Wymagania:

  • posiadanie statusu aplikanta I lub II roku;
  • samodzielność, skrupulatność i dokładność w działaniu, lojalność;
  • preferowane co najmniej roczne doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie dla prawników w zakresie prowadzonych spraw, przygotowywanie projektów opinii prawnych, umów, pism procesowych, etc.;
  • analiza dokumentów i problemów prawnych, wyszukiwanie rozwiązań i orzeczeń;
  • zastępstwo procesowe przed sądami i organami administracji publicznej, bieżący kontakt z sądami i urzędami;
  • pomoc w sporządzaniu artykułów prasowych oraz publikacji o tematyce prawnej.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego zawierających zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: rekrutacja@kancelariachmielewski.pl Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

PRAKTYKANT

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, referencji i poznania realiów pracy w kancelarii prawnej;
  • możliwość podjęcia dalszej współpracy dla wybranych kandydatów.

Wymagania:

  • mile widziani studenci IV i V roku prawa;
  • dokładność w działaniu, chęć poszerzania wiedzy.

  • wsparcie  prawników w wykonywaniu bieżących zadań (wyszukiwanie informacji, przygotowanie korespondencji i dokumentów analiza problemów prawnych, wyszukiwanie rozwiązań);
  • kontakt z sądami i urzędami;
  • wsparcie czynnosci administracyjnych kancelarii;
  • sporządzanie prostych pism i wniosków – zakres obowiązków merytorycznych (prawo) zależny od umiejętności kandydata;

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego zawierających zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: rekrutacja@kancelariachmielewski.pl Kancelaria zastrzega sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.