KIO bez rozpraw do 27 marca

Home » Aktualności »
Warning: Use of undefined constant tax2 - assumed 'tax2' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/lchkanc18/kancelariachmielewski.pl/public_html/wp-content/themes/artim-theme/inc/breadcrumbs.php on line 133
KIO bez rozpraw do 27 marca

KIO bez rozpraw do 27 marca

Posted on

prawnik koronawirusW dniu wczorajszym Urząd Zamówień Publicznych poinformował, że w dniach 16 -27 zwieszona będzie działalność Krajowej Izby Odwoławczej. Planowane posiedzenia zostaną zniesione. Brak na tę chwilę informacji co do dalszej działalności Izby po 27 marca. Powodem zawieszenia prac KIO jest pandemia koronawirusa SARS-CoV 2.

Komunikat ze strony UZP:

 

Szanowni Państwo,

z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem przez Światową Organizację Zdrowia pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) – Prezes Urzędu Zamówień Publicznych oraz Prezes Krajowej Izby Odwoławczej informują, że w okresie od dnia 16.03.2020 r. do dnia 27.03.2020 r. zawieszają organizację i rozpoznawanie spraw przed Krajową Izba Odwoławczą.

Posiedzenia Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 13.03.2020 r. odbywają się bez zmian.

Terminy posiedzeń Krajowej Izby Odwoławczej wyznaczone w okresie od dnia 16.03.2020 r. do dnia 27.03.2020 r. zostaną zniesione.

Mając na względzie bezpieczeństwo uczestników postępowania odwoławczego, pracowników Urzędu i członków KIO liczymy na Państwa zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Z wyrazami szacunku,

Prezes Urzędu Zamówień Publicznych oraz Prezes Krajowej Izby Odwoławczej

Link do komunikatu