Nowa siedziba Kancelarii Chmielewski & Partnerzy

Rozwijamy się i zmieniamy – wyłącznie na lepsze. W sierpniu Kancelaria przeprowadziła się do nowego biura o wyższym standardzie.

Nowa siedziba Kancelarii mieści się na trzecim piętrze biurowca Centrum Biurowe Żurawia, ul. Żurawia 22, położonego w samym sercu Warszawy, w pobliżu Ronda Dmowskiego i stacji Metra „Centrum”. Jesteśmy niespełna 100 m od Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy i Sądu Rejonowego dla Warszawy- Śródmieścia.

Nowe biuro to klimatyzowane wnętrza, w których klienci mogą komfortowo odbywać spotkania z prawnikami Kancelarii lub uczestniczyć rozprawach zdalnych. Zapewniamy odpowiednią infrastrukturę techniczną komfortowe warunki i doświadczony zespół. Wygodny dostęp bez barier docenią osoby niepełnosprawne: Centrum Biurowe Żurawia dysponuje podjazdem do recepcji i dwiema szybkimi windami. Uprzedź nasz zespół o dodatkowych szczególnych potrzebach, a zapewnimy Ci możliwie najwygodniejszy sposób korzystania z obsługi prawnej.

Zmianie uległ również adres siedziby firmy Leszek Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna. Odtąd wszelka korespondencja kierowana do Kancelarii powinna być dostarczana na nowy adres rejestrowy: KONTAKT.