Obsługa prawna firm: Oferujemy szeroki wachlarz usług prawnych dla dużych spółek kapitałowych i firm z sektora MŚP (małych i średnich przedsiębiorstw). Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie umożliwia nam wspieranie klientów nawet  w najbardziej nietypowych i skomplikowanych sytuacjach prawnych. Sprawdź jak możemy pomóc twojej firmie:

DORADZTWO BIEŻĄCE - BUSINESS CONSULTING

Bieżące doradztwo prawne, porady prawne, opinie. Obsługa prawna firm świadczona zdalnie lub bezpośrednio (spotkania w kancelarii i w siedzibie klienta). Możliwość dostosowania godzin obsługi do zapotrzebowania klienta. Obsługa organów spółki z o.o.

PRAWNIK DLA BRANŻY TECHNICZNEJ

Specjalistyczne wsparcie prawne dla firm z branż technicznych i technologicznie wyspecjalizowanych: budownictwo, IT, wyrobów medycznych, architektów, innych producentów, dostawców i usługodawców. Pomoc w kwestiach dotyczących odpowiedzialności kontraktowej i gwarancyjnej, doradztwo. 

WSPARCIE W OTOCZENIU BIZNESOWYM

Udział w negocjacjach z kontrahentami, klientami i pracownikami. Wsparcie w sporach, negocjowanie kontraktów i ugód. Sporządzanie i analiza umów. Możliwość udziału prawnika w spotkaniach i posiedzeniach. Pozwy i windykacja.

REPREZENTACJA PRZED INSTYTUCJAMI

Reprezentacja przed sądami powszechnymi, jednostkami administracji publicznej, jednostkami samorządowymi, organami odwoławczymi i innymi instytucjami. Reprezentacja przed KIO.

ELASTYCZNE FORMY ROZLICZEŃ

RYCZAŁT: stała, niezmienna opłata okresowa lub za całość prowadzenia sprawy.

RYCZAŁT Z LIMITEM GODZIN: stała opłata okresowa do określonego limitu godzin obsługi w danym okresie.

WYNAGRODZENIE GODZINOWE: opłata za każdą godzinę usług prawnych, opłata okresowa na podstawie raportu ilości godzin wykorzystanych w danym okresie.

WYNAGRODZENIE GODZINOWE Z LIMITEM STAWKI (CAP FEE): opłata za każdą godzinę usług prawnych, jednak nie większa niż ustalony limit.