Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna świadczy profesjonalną obsługę prawną dla przedsiębiorców, osób fizycznych i instytucji administracji publicznej. Wybierając naszą kancelarię do stałej obsługi Państwa firmy macie Państwo pewność, że waszą sprawę poprowadzi doświadczony w prawie gospodarczym prawnik. Warszawa to miasto przedsiębiorców, a my specjalizujemy się w obsłudze biznesu. Zapewniamy wsparcie prawne prowadzonych projektów, udzielamy bieżących konsultacji i porad prawnych. Reprezentujemy klientów podczas negocjacji biznesowych oraz przed sądami.

Do naszych stałych klientów zaliczają się m.in.: spółki kapitałowe, firmy sektora MŚP, sądy powszechne, jednostki szkolnictwa, instytuty naukowe, zakłady budżetowe administracji publicznej i inne. Klientów Kancelarii obsługują prawnicy i specjaliści z wieloletnim doświadczeniem nabytym m.in. w największych spółkach operujących na ryku polskim. Współpracujemy z renomowanymi kancelariami warszawskimi. Wsparcie merytoryczne zapewniają konsultanci w wielu branżach (m.in. budowlanej i informatycznej).

Kancelaria mieści się w ścisłym centrum Warszawy przy Placu Konstytucji, co umożliwia naszym Klientom dogodny dojazd z każdego punktu w mieście. Zapraszamy naszych Klientów na pierwsze piętro zabytkowej kamienicy, gdzie przenikają się współczesność i wielowiekowa tradycja.

leszek-chmielewski-dobry-prawnik-obsługa-firm

LESZEK CHMIELEWSKI
________
Radca prawny, Ekspert prawa zamówień publicznych

Radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz podyplomowych Studiów Europejskich przy Centrum Studiów Europejskich im. Jeana Moneta UMK w Toruniu.

Od ponad 16-stu lat specjalizuje się w prawie zamówień publicznych oraz kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw. Prowadził obsługę prawną procesów inwestycyjnych i zakupowych o wielomilionowych wartościach, oraz szkolenia prawne, m. in. z prawa zamówień publicznych.

adwokat warszawa

ANETA ZIEMAK-MAJCHROWSKA
___________
Adwokat

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze prawa zamówień publicznych, zdobyte w ramach obsługi prawnej zarówno zamawiających jak i wykonawców. Specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek i jednostek sektora finansów publicznych z zakresu m.in.: prawa zamówień publicznych, prawa cywilnego, prawa budowlanego, prawa handlowego, prawa pracy, postępowania egzekucyjnego.

Adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie. prawnik wars

prawnik warszawa, kancelaria prawna

WOJCIECH GODZINA
____________
Radca Prawny

Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Absolwent prawa Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Stypendysta programu Erasmus na Uniwersytecie w Antwerpii. Był seminarzystą Sędziego Sądu Najwyższego prof. Mirosława Bączyka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w sądach powszechnych, kancelariach prawnych oraz biurach syndyków. Specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek z zakresu m.in.: prawa cywilnego, budowlanego, ubezpieczeniowego, handlowego, przewozowego, upadłościowego i restrukturyzacyjnego, prawa zamówień publicznych, postępowania egzekucyjnego, europejskiego prawa gospodarczego i prawa pracy.

prawnik-warszawa

MAŁGORZATA RESZKA
_______
Asystent prawny

Studentka V roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Aktywna członkini Koła Naukowego Prawa Karnego Procesowego.

Swoje doświadczenie zdobywała zarówno w kancelarii prawnej, jak i w prokuraturze. Biegle posługuje się językiem angielskim, w tym również Legal English. Interesuje się prawem cywilnym, w szczególności prawem bankowym oraz prawem handlowym, a także prawem karnym. Po studiach planowana aplikacja oraz doktorat.