KANCELARIA

Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna w Warszawie świadczy profesjonalną obsługę prawną dla przedsiębiorców, osób fizycznych i instytucji administracji publicznej. Zapewniamy wsparcie prawne prowadzonych projektów, udzielamy bieżących konsultacji i porad prawnych. Reprezentujemy Klientów podczas negocjacji biznesowych oraz przed sądami.

Do naszych stałych klientów zaliczają się m.in.: spółki kapitałowe, firmy sektora MŚP, sądy powszechne, jednostki szkolnictwa, instytuty naukowe, zakłady budżetowe administracji publicznej i inne. Klientów kancelarii obsługują prawnicy i specjaliści z wieloletnim doświadczeniem nabytym m.in. w największych spółkach operujących na ryku polskim. 

Kancelaria mieści się w ścisłym centrum Warszawy przy Rondzie Dmowskiego przy ul. Żurawiej, co umożliwia naszym Klientom dogodny dojazd z każdego punktu w mieście. Zapraszamy naszych Klientów na trzecie piętro biurowca “Centrum Biurowe Żurawia”, dostęp do siedziby Kancelarii jest dogodny również dla osób niepełnosprawnych (podjazd,  winda). 

Leszek Chmielewski prawnik zamówienia publiczne

LESZEK CHMIELEWSKI
________
Radca prawny, Ekspert prawa zamówień publicznych

Od ponad 20-stu lat specjalizuje się w prawie zamówień publicznych oraz prawie cywilnym, administracyjnym, budowlanym, nieruchomości i kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw. Prowadził obsługę prawną procesów inwestycyjnych i zakupowych o wielomilionowych wartościach. obsługę prawną deweloperów oraz szkolenia prawne, m.in. z prawa zamówień publicznych. Reprezentował Klientów w licznych postępowaniach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, w tym prze Sądem Najwyższym i Najwyższym Sądem Administracyjnym.

Radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz podyplomowych Studiów Europejskich przy Centrum Studiów Europejskich im. Jeana Moneta UMK w Toruniu.

radca prawny warszawa

ALEKSANDRA GRZECHNIK
____________
Radca prawny

Specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców (w tym z branży deweloperskiej) oraz klientów indywidualnych. Posiada bogate doświadczenie procesowe w reprezentacji Klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi. Skutecznie prowadzi negocjacje ugodowe oraz postępowania egzekucyjne.

Prelegent na konferencjach z zakresu nieruchomości oraz komentator prasowy i telewizyjny o tematyce prawniczej. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Adwokat Warszawa

ANETA ZIEMAK-MAJCHROWSKA
____________
Adwokat

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze zamówień publicznych, zdobyte w ramach pracy i doradztwa dla zamawiających i wykonawców, a także współpracy z krajowymi i międzynarodowymi kancelariami prawnymi. Specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek z zakresu m.in.: prawa zamówień publicznych, prawa cywilnego, prawa budowlanego, prawa handlowego, prawa pracy, postępowania egzekucyjnego. Jest również autorką artykułów prasowych o tematyce zamówień publicznych.

Adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie.

adwokat warszawa

MICHAŁ BOGDAN CHOCHOŁA
___________
Adwokat – Of Counsel

Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze prawa zamówień publicznych, zdobyte w ramach obsługi prawnej zamawiających i wykonawców. Specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek, jednostek sektora finansów publicznych i szpitali z zakresu m.in. prawa zamówień publicznych, prawa cywilnego, prawa budowlanego, prawa handlowego, prawa pracy, czy prawa medycznego, a także w sprawach o odzyskanie mienia.

Mediator wpisany na listę mediatorów stałych Prezesa Sądu Okręgowego. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, oraz podyplomowego studium z zakresu zamówień publicznych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.prawnik wars

prawnik warszawa

NATALIA RACZYŃSKA
________
Aplikant radcowski

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Aplikant Radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Studia ukończyła z wynikiem bardzo dobrym.

Doświadczenie zdobywała w kancelariach prawnych specjalizujących się w prawie cywilnym oraz obsłudze prawnej przedsiębiorców. 

Interesuje się prawem cywilnym, prawem nieruchomości, postępowaniem egzekucyjnym oraz obsługą prawną przedsiębiorców. W wolnej chwili trenuje karate. Posiada w tej dyscyplinie sportowej czarny pas.

prawnik warszawa

MACIEJ PIETRZYK
________
Aplikant Radcowski

Ukończył studia prawnicze w Wyższej Szkole Handlu i Prawa imienia Ryszarda Łazarskiego w Warszawie oraz kierunek administracja na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych, prawie autorskim i prawie cywilnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej zamawiających (przygotowanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego).

Kinga-Chmielewska-1

KINGA CHMIELEWSKA
________
Kierownik Kancelarii

Konsultant ds. biznesowych i utrzymania relacji z klientami, specjalista ds. zamówień publicznych, specjalista ds. ochrony danych osobowych, konsultant umów deweloperskich. Doświadczenie zdobywała w międzynarodowych korporacjach z branży technicznej, spółkach kapitałowych w branży budowlanej (prezes zarządu, główny specjalista ds. zamówień publicznych), a także w sektorze pozarządowym w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

Absolwentka WDiNP na Uniwersytecie Warszawskim, Studiów Podyplomowych z Zamówień Publicznych na SGGW oraz Podyplomowego Studium Menedżerskiego w Szkole Głównej Handlowej.

prawnik warszawa

PATRYCJA ROJECKA
________
Asystent prawnika

Studentka IV roku na Wydziale Prawa Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując przez ponad 2 lata w kancelarii komorniczej. W życiu kieruje się zasadą, iż najlepszą metodą na opanowanie teorii jest praktyka.

Interesuje się prawem nieruchomości, prawem cywilnym oraz postępowaniem egzekucyjnym. W kancelarii zajmuje się wsparciem prawników w bieżących czynnościach.

prawnik warszawa

PAULINA BARTOSZEWSKA
________
Asystent prawnika

Studentka I roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Na uczelni działa aktywnie w Kole Naukowym Studenckie Forum Praw Człowieka. Stypendystka Stypendium Prezydenta Miasta Lublin oraz Rektora Uniwersytetu Warszawskiego dla najlepszych studentów.

Interesuje się prawem cywilnym, procesem sądowym, historią i polityką międzynarodową. W wolnych chwilach czyta książki i rozwija pasję do fotografii analogowej.