Kancelaria prawna świadcząca profesjonalną obsługę prawną dla przedsiębiorców, osób fizycznych i instytucji administracji publicznej. Wybierając naszą kancelarię do stałej obsługi Państwa firmy macie Państwo pewność, że waszą sprawę poprowadzi doświadczony w prawie gospodarczym prawnik Warszawa to miasto przedsiębiorców, a my specjalizujemy się w obsłudze biznesu. Zapewniamy wsparcie prawne prowadzonych projektów, udzielamy bieżących konsultacji i porad prawnych. Reprezentujemy Klientów podczas negocjacji biznesowych oraz przed sądami.

Do naszych stałych Klientów zaliczają się m.in.: firmy sektora MŚP, spółki kapitałowe, sądy powszechne, jednostki szkolnictwa, instytuty naukowe, zakłady budżetowe administracji publicznej i inne. Klientów Kancelarii obsługują prawnicy i specjaliści z wieloletnim doświadczeniem nabytym m.in. w największych spółkach operujących na ryku polskim. Współpracujemy z renomowanymi kancelariami warszawskimi. Wsparcie merytoryczne zapewniają konsultanci w wielu branżach (m.in. budowlanej i informatycznej).

Kancelaria mieści się przy głównych arteriach komunikacyjnych (ul. Puławska i ul. P. Gintrowskiego – dawna ul. Rzymowskiego), na pierwszym piętrze reprezentacyjnego biurowca “Sky Office Center”, około kilometra od Urzędu Zamówień Publicznych i Krajowej Izby Odwoławczej, w sąsiedztwie mokotowskiego zagłębia biurowego.

NASZ ZESPÓŁ

prawnik-warszawa-chmielewski

LESZEK CHMIELEWSKI

Radca prawny, Ekspert prawa zamówień publicznych

Radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz podyplomowych Studiów Europejskich przy Centrum Studiów Europejskich im. Jeana Moneta UMK w Toruniu.

Od ponad 14-stu lat specjalizuje się w prawie zamówień publicznych oraz kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw. Prowadził obsługę prawną procesów inwestycyjnych i zakupowych o wielomilionowych wartościach, oraz szkolenia prawne, m. in. z prawa zamówień publicznych.

prawnik warszawa, kancelaria prawna

EMILIA JAKUĆ
___________
Radca Prawny

Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Białymstoku, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie oraz Studiów Podyplomowych Mediatorów Sądowych na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Od 2011 r. zdobywała doświadczenie w zakresie obsługi prawnej klientów indywidualnych i biznesowych w sektorze finance i kancelariach prawnych. Jej doświadczenie procesowe obejmuje m.in. występowanie w sprawach cywilnych o odszkodowania oraz zadośćuczynienia. Specjalizuje się w prawie cywilnym oraz prawie gospodarczym. prawnik warszawa

prawnik warszawa, kancelaria prawna

WOJCIECH GODZINA
___________
Prawnik

Aplikant radcowski przy OIRP w Warszawie. Absolwent prawa Wydzialu Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Stypendysta programu Erasmus na Uniwersytecie w Antwerpii. Był seminarzystą Sędziego Sądu Najwyższego prof. Mirosława Bączyka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w sądach powszechnych, kancelariach prawnych oraz biurach syndyków. Specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek z zakresu m.in.: prawa cywilnego, budowlanego, ubezpieczeniowego, handlowego, przewozowego, upadłościowego i restrukturyzacyjnego, prawa zamówień publicznych, postępowania egzekucyjnego, europejskego prawa gospodarczego i prawa pracy.

prawnik warszawa, kancelaria prawna

SYLWIA KITRASIEWICZ
___________
Asystent radcy prawnego

Studentka na Wydziale prawa w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Kierunki kształcenia i specjalizacji: prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo gospodarcze oraz obsługa prawna przedsiębiorców.

W planach po ukończeniu studiów aplikacja radcowska.