Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna świadczy profesjonalną obsługę prawną dla przedsiębiorców, osób fizycznych i instytucji administracji publicznej. Wybierając naszą kancelarię do stałej obsługi Państwa firmy macie Państwo pewność, że waszą sprawę poprowadzi doświadczony w prawie gospodarczym prawnik. Warszawa to miasto przedsiębiorców, a my specjalizujemy się w obsłudze biznesu. Zapewniamy wsparcie prawne prowadzonych projektów, udzielamy bieżących konsultacji i porad prawnych. Reprezentujemy klientów podczas negocjacji biznesowych oraz przed sądami.

Do naszych stałych klientów zaliczają się m.in.: spółki kapitałowe, firmy sektora MŚP, sądy powszechne, jednostki szkolnictwa, instytuty naukowe, zakłady budżetowe administracji publicznej i inne. Klientów Kancelarii obsługują prawnicy i specjaliści z wieloletnim doświadczeniem nabytym m.in. w największych spółkach operujących na ryku polskim. Współpracujemy z renomowanymi kancelariami warszawskimi. Wsparcie merytoryczne zapewniają konsultanci w wielu branżach (m.in. budowlanej i informatycznej).

Kancelaria mieści się w ścisłym centrum Warszawy przy Placu Konstytucji, co umożliwia naszym Klientom dogodny dojazd z każdego punktu w mieście. Zapraszamy naszych Klientów na pierwsze piętro zabytkowej kamienicy, gdzie przenikają się współczesność i wielowiekowa tradycja.

leszek-chmielewski-dobry-prawnik-obsługa-firm

LESZEK CHMIELEWSKI
________
Radca prawny, Ekspert prawa zamówień publicznych

Radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz podyplomowych Studiów Europejskich przy Centrum Studiów Europejskich im. Jeana Moneta UMK w Toruniu.

Od ponad 16-stu lat specjalizuje się w prawie zamówień publicznych oraz kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw. Prowadził obsługę prawną procesów inwestycyjnych i zakupowych o wielomilionowych wartościach, oraz szkolenia prawne, m. in. z prawa zamówień publicznych.

radca prawny warszawa

ALEKSANDRA GRZECHNIK
____________
Radca prawny

Specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców (w tym z branży deweloperskiej) oraz klientów indywidualnych. Posiada bogate doświadczenie procesowe w reprezentacji Klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi. Skutecznie prowadzi negocjacje ugodowe oraz postępowania egzekucyjne. Prelegent na konferencjach z zakresu nieruchomości oraz komentator prasowy i telewizyjny o tematyce prawniczej. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

adwokat warszawa

MICHAŁ BOGDAN CHOCHOŁA
___________
Adwokat

Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze prawa zamówień publicznych, zdobyte w ramach obsługi prawnej zamawiających i wykonawców. Specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek, jednostek sektora finansów publicznych i szpitali z zakresu m.in. prawa zamówień publicznych, prawa cywilnego, prawa budowlanego, prawa handlowego, prawa pracy, czy prawa medycznego, a także w sprawach o odzyskanie mienia.

Mediator wpisany na listę mediatorów stałych Prezesa Sądu Okręgowego. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, oraz podyplomowego studium z zakresu zamówień publicznych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.prawnik wars

business consultnig

KINGA CHMIELEWSKA
________
Kierownik Kancelarii

Konsultant ds. marketingu i utrzymania relacji z klientami, administrator serwisu internetowego, specjalista ds. ochrony danych osobowych. Doświadczenie zdobywała w międzynarodowych korporacjach z branży technicznej, spółkach kapitałowych w branży budowlanej (jako prezes zarządu i główny specjalista), a także w sektorze pozarządowym w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Wspierała rozwój licznych start-upów na rynku MŚP. 

Specjalizuje się w analizie kontraktów budowlanych i deweloperskich, obsłudze organów spółek kapitałowych oraz ochronie danych osobowych. Absolwentka WDiNP na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Menedżerskiego w Szkole Głównej Handlowej.

prawnik warszawa

AGNIESZKA BEER
_______
Młodszy Prawnik

Studentka V roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marie-Curie Skłodowskiej. Doświadczenie nabywała w kancelariach prawnych specjalizujących się w prawie cywilnym jak i administracyjnym.

Interesuje się szeroko rozumianym prawem medycznym, w tym w szczególności błędami w sztuce lekarskiej. Czynny uczestnik licznych konferencji naukowych. Biegle włada językiem angielskim. Po studiach planuje rozpocząć aplikacje sędziowską.

młodszy prawnik warszawa

ALEKSANDRA NICPOŃ
_______
Młodszy Prawnik

Studentka IV roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz członek Rady Wydziału.  Doświadczenie zdobywała w łódzkich kancelariach. Swoje zainteresowania koncentruje wokół prawa cywilnego oraz prawa gospodarczego publicznego, w szczególności interesuje się prawem rodzinnym i opiekuńczym, ochroną konkurencji i konsumentów a także obsługą prawną przedsiębiorców.

Po studiach planuje rozpocząć aplikację radcowską i ukończyć kurs mediatora sądowego.