Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna świadczy profesjonalną obsługę prawną dla przedsiębiorców, osób fizycznych i instytucji administracji publicznej. Wybierając naszą kancelarię do stałej obsługi Państwa firmy macie Państwo pewność, że waszą sprawę poprowadzi doświadczony w prawie gospodarczym prawnik. Warszawa to miasto przedsiębiorców, a my specjalizujemy się w obsłudze biznesu. Zapewniamy wsparcie prawne prowadzonych projektów, udzielamy bieżących konsultacji i porad prawnych. Reprezentujemy klientów podczas negocjacji biznesowych oraz przed sądami.

Do naszych stałych klientów zaliczają się m.in.: spółki kapitałowe, firmy sektora MŚP, sądy powszechne, jednostki szkolnictwa, instytuty naukowe, zakłady budżetowe administracji publicznej i inne. Klientów Kancelarii obsługują prawnicy i specjaliści z wieloletnim doświadczeniem nabytym m.in. w największych spółkach operujących na ryku polskim. Współpracujemy z renomowanymi kancelariami warszawskimi. Wsparcie merytoryczne zapewniają konsultanci w wielu branżach (m.in. budowlanej i informatycznej).

Kancelaria mieści się przy głównych arteriach komunikacyjnych (ul. Puławska i ul. P. Gintrowskiego – dawna ul. Rzymowskiego), na pierwszym piętrze reprezentacyjnego biurowca “Sky Office Center”, około kilometra od Urzędu Zamówień Publicznych i Krajowej Izby Odwoławczej, w sąsiedztwie mokotowskiego zagłębia biurowego.

leszek-chmielewski-dobry-prawnik-obsługa-firm

LESZEK CHMIELEWSKI

Radca prawny, Ekspert prawa zamówień publicznych

Radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz podyplomowych Studiów Europejskich przy Centrum Studiów Europejskich im. Jeana Moneta UMK w Toruniu.

Od ponad 14-stu lat specjalizuje się w prawie zamówień publicznych oraz kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw. Prowadził obsługę prawną procesów inwestycyjnych i zakupowych o wielomilionowych wartościach, oraz szkolenia prawne, m. in. z prawa zamówień publicznych.

prawnik warszawa, kancelaria prawna

WOJCIECH GODZINA
____________
Radca Prawny

Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Absolwent prawa Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Stypendysta programu Erasmus na Uniwersytecie w Antwerpii. Był seminarzystą Sędziego Sądu Najwyższego prof. Mirosława Bączyka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w sądach powszechnych, kancelariach prawnych oraz biurach syndyków. Specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek z zakresu m.in.: prawa cywilnego, budowlanego, ubezpieczeniowego, handlowego, przewozowego, upadłościowego i restrukturyzacyjnego, prawa zamówień publicznych, postępowania egzekucyjnego, europejskiego prawa gospodarczego i prawa pracy.

prawnik warszawa, kancelaria prawna

EMILIA JAKUĆ
___________
Radca Prawny

Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Białymstoku, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie oraz Studiów Podyplomowych Mediatorów Sądowych na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Od 2011 r. zdobywała doświadczenie w zakresie obsługi prawnej klientów indywidualnych i biznesowych w sektorze finance i kancelariach prawnych. Jej doświadczenie procesowe obejmuje m.in. występowanie w sprawach cywilnych o odszkodowania oraz zadośćuczynienia. Specjalizuje się w prawie cywilnym oraz prawie gospodarczym. prawnik warszawa

Prawnik, prawniczka

ELIZA BŁACHNIO
_______
Asystent radcy prawnego

Studentka na Wydziale Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. Wielokrotna stypendystka Rektora UMCS dla najlepszych studentów oraz Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego.

Autorka publikacji naukowych pt. “Klauzula bestsellerowa w umowie wydawniczej” oraz “Fundusze unijne w finansowaniu zadań państwa”. Doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach prawnych oraz w instytucjach publicznych. Posługuje się językiem angielskim, rosyjskim oraz włoskim. Kierunki kształcenia: prawo zamówień publicznych, prawo własności przemysłowej oraz obsługa prawna przedsiębiorców. Po studiach planowana aplikacja adwokacka.