PRACA

Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna specjalizuje się w prawie budowlanym, prawie zamówień publicznych, administracyjnym i gospodarczym. Dołącz do nas, jeśli chcesz rozwijać się zawodowo w kierunku obsługi biznesu lub jednostek publicznych.

Obecnie poszukujemy osób do współpracy w następujących obszarach:

PRAWNIK - ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

RADCA PRAWNY / ADWOKAT / APLIKANT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa zamawiających i wykonawców w postępowaniach przetargowych: przygotowywanie odwołań do Krajowej Izby Odwoławczej (KIO), przystąpień, umów, pism, opinii prawnych, dokumentacji przetargowej, analiza dokumentacji przetargowej i ofert wykonawców;
  • reprezentacja na rozprawach przed KIO i sądami powszechnymi;
  • samodzielna obsługa klientów również w innych obszarach prawa.

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie stosowne do doświadczenia, zakresu i formy współpracy;
  • b. dobre warunki pracy w biurowcu w ścisłym Centrum Warszawy (5 min. pieszo od stacji Metro- Centrum);
  • możliwość rozwoju w kancelarii specjalizującej się m.in. w prawie zamówień publicznych;
  • możliwość obsługiwania spraw i klientów z innych dziedzin prawa: budowlanego i nieruchomości, cywilnego, handlowego;
  • możliwość wieloletniej współpracy i rozwoju zawodowego, przyjazne i otwarte środowisko pracy;
  • pełny wymiar godzin, preferowana współpraca stacjonarna.

WYMAGANIA

  • uprawnienia radcy prawnego lub adwokata, albo status aplikanta;
  • doświadczenie w prawie zamówień publicznych (w tym przed KIO);
  • atutem będzie doświadczenie w: prawo budowlane i nieruchomości, cywilne, handlowe;
  • samodzielność i dokładność w działaniu, umiejętność wnikliwej analizy, zaangażowanie;
  • biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

ASYSTENTKA/ASYSTENT

W KANCELARII

  • obsługa administracyjna kancelarii: nadzór nad obiegiem korespondencji, prowadzenie dokumentacji spraw i baz danych, czuwanie nad zaopatrzeniem;
  • wsparcie prawników w wykonywaniu bieżących zadań (wyszukiwanie informacji, orzeczeń i komentarzy);
  • sporządzanie prostych pism i wniosków, analiza problemów prawnych, pomoc w sporządzaniu publikacji o tematyce prawnej – zakres zadań merytorycznych (prawo) zależny od umiejętności kandydata;
  • kontakt z sądami i urzędami;
  • obsługa klientów kancelarii, prowadzenie kalendarza spotkań.

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI

  • Jesteś studentem administracji lub prawa;
  • cechuje cię skrupulatność i dokładność w działaniu;
  • masz znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie prostej rozmowy telefonicznej (B2);
  • jesteś dyspozycyjny/a 4-5 dni w tygodniu w godzinach 9-17.

WYMAGANIA

  • Współpracę w oparciu o płatne praktyki absolwenckie lub umowę zlecenie minimum 4 dni w tygodniu;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w kancelarii prawnej oraz praktycznej wiedzy z prawa zamówień publicznych, prawa budowlanego, nieruchomości, administracyjnego, cywilnego, dochodzenia odszkodowań, obsługi jednostek sektora finansów publicznych;
  • możliwość stałej współpracy i rozwoju zawodowego w dalszej perspektywie jako aplikant radcowski.

Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny. W przesłanych dokumentach zawrzyj zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji. Dokumenty prześlij na adres: rekrutacja@kancelariachmielewski.pl

Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.
Prosimy o zapoznanie się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

prawnik warszawa, kancelaria prawna warszawa, radca prawny warszawa, adwokat warszawa, dobry prawnik, zamówienia publiczne

Informacje

Czy rozmowa kwalifikacyjna może odbyć się zdalnie?

Preferujemy spotkania bezpośrednie, ale odbywamy także zdalne rozmowy kwalifikacyjne. Początkowa wymiana podstawowych informacji może się również odbyć drogą mailową lub telefoniczną. Opisz swoje potrzeby w aplikacji, a postaramy się je uwzględnić.

Jakie są godziny i tryb pracy w Kancelarii?

Pracujemy od 9 do 17. Pracujemy stacjonarnie i na dyżurach u klientów, lecz nie wykluczamy trybu hybrydowego w wyjątkowych przypadkach.

Jakie są warunki pracy?

Oferujemy w pełni wyposażone stanowisko i dostęp do programu informacji prawnej. Biuro jest klimatyzowane i dostępne dla osób niepełnosprawnych. Jesteśmy wyspecjalizowaną kancelarią butikową. Atmosfera w biurze jest swobodna, pomagamy sobie i pracujemy zespołowo.

Po co nam list motywacyjny?

Sporządzanie dokumentów to ważny aspekt pracy prawnika. Chcemy wiedzieć jak piszesz, jak argumentujesz i jak formatujesz tekst. List może być krótki. Napisz w nim to, czego nie znajdziemy w CV, np. jakie masz plany zawodowe, mocne strony, szczególne osiągnięcia, ale też ograniczenia lub wymogi odnośnie miejsca pracy.