Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna świadczy profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorców, instytucji publicznych i osób fizycznych. Specjalizujemy się w prawie budowlanym, prawie zamówień publicznych, administracyjnym i gospodarczym. Praca w kancelarii prawnej może być przyjemnością! Dołącz do nas, jeśli chcesz rozwijać się zawodowo w kierunku obsługi biznesu lub jednostek publicznych oraz pasjonuje Cię wyszukiwanie rozwiązań różnorodnych problemów prawnych.

Obecnie poszukujemy osób do współpracy w następujących obszarach:

PRAWNIK - ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

RADCA PRAWNY / ADWOKAT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa zamawiających i wykonawców w postępowaniach przetargowych: przygotowywanie odwołań do Krajowej Izby Odwoławczej (KIO), przystąpień, umów, pism, opinii prawnych, dokumentacji przetargowej, analiza dokumentacji przetargowej i ofert wykonawców;
  • reprezentacja na rozprawach przed KIO i sądami powszechnymi;
  • samodzielna obsługa klientów również w innych obszarach prawa.

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie, stosowne do doświadczenia i formy współpracy;
  • b. dobre warunki pracy w biurowcu w ścisłym Centrum Warszawy (5 min. pieszo od stacji Metro- Centrum);
  • możliwość rozwoju w kancelarii specjalizującej się m.in. w prawie zamówień publicznych;
  • możliwość obsługiwania spraw i klientów z innych dziedzin prawa: budowlanego i nieruchomości, cywilnego, handlowego, gospodarczego, administracyjnego;
  • możliwość wieloletniej współpracy i rozwoju zawodowego, przyjazne i otwarte środowisko pracy;
  • pełny wymiar godzin.

WYMAGANIA

  • doświadczenie w prawie zamówień publicznych (w tym reprezentacja przed KIO);
  • mile widziane doświadczenie w: prawo budowlane i nieruchomości, cywilne, administracyjne, handlowe, gospodarcze;
  • samodzielność i dokładność w działaniu, umiejętność wnikliwej analizy dokumentacji, zaangażowanie;
  • biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

APLIKANT RADCOWSKI

  • przygotowywanie opinii prawnych, projektów umów, pism procesowych, analiza prawna akt sądowych,  dokumentów oraz zagadnień prawnych;
  • samodzielne prowadzenie spraw wedle możliwości i umiejętności, kontakt z Klientami, zastępstwo procesowe przed sądami i organami administracji publicznej;
  • wsparcie radców prawnych i adwokatów w zakresie prowadzonych spraw;
  • pomoc w przygotowywaniu artykułów prasowych oraz publikacji o tematyce prawnej.

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie, stosowne do posiadanego doświadczenia, umiejętności i formy współpracy;
  • godziny pracy dostosowane do zajęć na aplikacji;
  • dobre warunki pracy w biurowcu w ścisłym Centrum Warszawy;
  • dużą samodzielność w prowadzeniu spraw;
  • możliwość wieloletniej współpracy, awansu i rozwoju zawodowego (również po egzaminie), przyjazne i otwarte środowisko pracy.

WYMAGANIA

  • posiadanie statusu aplikanta radcowskiego;
  • dobra znajomość prawa cywilnego i procedury cywilnej;
  • mile widziane doświadczenie w jednej lub kilku z następujących dziedzin: prawo budowlane i nieruchomości, prawo zamówień publicznych, prawo handlowe;
  • dokładność w działaniu, umiejętność wnikliwej analizy dokumentacji, umiejętność samodzielnego tworzenia pism procesowych;
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, komunikatywność i odpowiedzialność.

Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny. W przesłanych dokumentach zawrzyj zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu prowadzenia tej lub także kolejnych rekrutacji. Dokumenty prześlij na adres: rekrutacja@kancelariachmielewski.pl

Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.
Prosimy o zapoznanie się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

kancelaria warszawa

Informacje

Czy rozmowa kwalifikacyjna może odbyć się zdalnie?

Preferujemy spotkania bezpośrednie, ale odbywamy także zdalne rozmowy kwalifikacyjne. Początkowa wymiana podstawowych informacji może się również odbyć drogą mailową lub telefoniczną. Opisz swoje potrzeby w aplikacji – na pewno je uwzględnimy.

Jakie są godziny i tryb pracy w Kancelarii?

Pracujemy od 9 do 17, ale możliwa jest praca w innych godzinach. Pracujemy stacjonarnie i na dyżurach u klientów, lecz nie wykluczamy trybu hybrydowego w wyjątkowych przypadkach.

Jakie są warunki pracy?

Oferujemy w pełni wyposażone stanowisko i dostęp do programu informacji prawnej. Biuro jest klimatyzowane i w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. Jesteśmy wyspecjalizowaną kancelarią butikową. Atmosfera w biurze jest swobodna a szef uprzejmy i otwarty na zespół. Pomagamy sobie i pracujemy zespołowo, koleżeńskie konsultacje są mile widziane.

Po co nam list motywacyjny?

Sporządzanie dokumentów to ważny aspekt pracy prawnika. Chcemy wiedzieć jak piszesz, jak argumentujesz i jak formatujesz tekst. List może być krótki. Napisz w nim to, czego nie znajdziemy w CV, np.: jakie masz plany zawodowe, mocne strony, szczególne osiągnięcia, ale też ograniczenia lub wymogi odnośnie miejsca pracy, czy preferowane formy współpracy.