Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna specjalizuje się w prawie budowlanym, prawie zamówień publicznych, administracyjnym i gospodarczym. Dołącz do nas, jeśli chcesz rozwijać się zawodowo w kierunku obsługi biznesu lub jednostek publicznych.

Obecnie poszukujemy osób do współpracy w następujących obszarach:

PRAWNIK - ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

RADCA PRAWNY / ADWOKAT / APLIKANT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa zamawiających i wykonawców w postępowaniach przetargowych: przygotowywanie odwołań do Krajowej Izby Odwoławczej (KIO), przystąpień, umów, pism, opinii prawnych, dokumentacji przetargowej, analiza dokumentacji przetargowej i ofert wykonawców;
  • reprezentacja na rozprawach przed KIO i sądami powszechnymi;
  • samodzielna obsługa klientów również w innych obszarach prawa.

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie, stosowne do doświadczenia i formy współpracy;
  • b. dobre warunki pracy w biurowcu w ścisłym Centrum Warszawy (5 min. pieszo od stacji Metro- Centrum);
  • możliwość rozwoju w kancelarii specjalizującej się m.in. w prawie zamówień publicznych;
  • możliwość obsługiwania spraw i klientów z innych dziedzin prawa: budowlanego i nieruchomości, cywilnego, handlowego;
  • możliwość wieloletniej współpracy i rozwoju zawodowego, przyjazne i otwarte środowisko pracy;
  • pełny wymiar godzin, preferowana współpraca stacjonarna.

WYMAGANIA

  • uprawnienia radcy prawnego lub adwokata, albo status aplikanta;
  • doświadczenie w prawie zamówień publicznych (w tym przed KIO);
  • atutem będzie doświadczenie w: prawo budowlane i nieruchomości, cywilne, handlowe;
  • samodzielność i dokładność w działaniu, umiejętność wnikliwej analizy, zaangażowanie;
  • biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

ASYSTENTKA/ASYSTENT

W KANCELARII

  • obsługa administracyjna kancelarii, prowadzenie korespondencji i baz danych, organizacja akt spraw, obsługa spotkań, nadzór nad zaopatrzeniem;
  • wsparcie prawników w prowadzeniu spraw, wyszukiwanie orzecznictwa, rozwiązywanie prostych problemów prawnych;
  • pomoc w sporządzaniu projektów pism, pełnomocnictw, wniosków, prostych pozwów, opinii prawnych – poziom samodzielności i trudności w zależności od umiejętności kandydata;
  • kontakt sądami i urzędami, udział w rozprawach w charakterze publiczności;
  • pomoc w sporządzaniu publikacji o tematyce prawnej

OFERUJEMY

  • w początkowym okresie umowa o praktyki absolwenckie – płatne praktyki minimum 3-4 dni w tygodniu, umowa o praktyki absolwenckie;
  • propozycja stałego zatrudnienia na czas nieokreślony w przypadku pomyślnej współpracy;
  • mentoring, wsparcie i możliwość nauki praktycznych umiejętności pod nadzorem;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w kancelarii prawnej oraz praktyki z co najmniej następujących obszarów: prawo zamówień publicznych, prawo budowlane i spory o wykonanie robót budowlanych, obrót nieruchomościami i umowy deweloperskie, obsługa firm, obsługa instytucji sektora finansów publicznych, odszkodowania, dochodzenie należności, prawo cywilne;
  • komfortowe warunki w biurowcu w ścisłym centrum Warszawy- 5 min. pieszo od stacji Metro-Centrum.

WYMAGANIA

  • studenci IV lub V roku prawa;
  • skrupulatność i dokładność w działaniu;
  • obowiązkowość i zaangażowanie;
  • angielski na poziomie B1.

Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny. W przesłanych dokumentach zawrzyj zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu prowadzenia tej lub także kolejnych rekrutacji. Dokumenty prześlij na adres: rekrutacja@kancelariachmielewski.pl

Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.
Prosimy o zapoznanie się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

kancelaria warszawa

Informacje

Czy rozmowa kwalifikacyjna może odbyć się zdalnie?

Preferujemy spotkania bezpośrednie, ale odbywamy także zdalne rozmowy kwalifikacyjne. Początkowa wymiana podstawowych informacji może się również odbyć drogą mailową lub telefoniczną. Opisz swoje potrzeby w aplikacji – na pewno je uwzględnimy.

Jakie są godziny i tryb pracy w Kancelarii?

Pracujemy od 9 do 17, ale możliwa jest praca w innych godzinach. Pracujemy stacjonarnie i na dyżurach u klientów, lecz nie wykluczamy trybu hybrydowego w wyjątkowych przypadkach.

Jakie są warunki pracy?

Oferujemy w pełni wyposażone stanowisko i dostęp do programu informacji prawnej. Biuro jest klimatyzowane i w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. Jesteśmy wyspecjalizowaną kancelarią butikową. Atmosfera w biurze jest swobodna a szef uprzejmy i otwarty na zespół. Pomagamy sobie i pracujemy zespołowo, koleżeńskie konsultacje są mile widziane.

Po co nam list motywacyjny?

Sporządzanie dokumentów to ważny aspekt pracy prawnika. Chcemy wiedzieć jak piszesz, jak argumentujesz i jak formatujesz tekst. List może być krótki. Napisz w nim to, czego nie znajdziemy w CV, np.: jakie masz plany zawodowe, mocne strony, szczególne osiągnięcia, ale też ograniczenia lub wymogi odnośnie miejsca pracy, czy preferowane formy współpracy.