Praca

AKTUALNE OFERTY PRACY

Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna specjalizuje się w prawie budowlanym, prawie zamówień publicznych, administracyjnym i gospodarczym. Dołącz do nas, jeśli chcesz rozwijać się zawodowo w kierunku obsługi biznesu lub jednostek publicznych.

PRAWNIK – ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa zamawiających i wykonawców w postępowaniach przetargowych: przygotowywanie odwołań do Krajowej Izby Odwoławczej (KIO), przystąpień, umów, pism, opinii prawnych, dokumentacji przetargowej, analiza dokumentacji przetargowej i ofert wykonawców;
  • reprezentacja na rozprawach przed KIO i sądami powszechnymi;
  • samodzielna obsługa klientów również w innych obszarach prawa.

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie stosowne do doświadczenia, zakresu i formy współpracy;
  • b. dobre warunki pracy w biurowcu w ścisłym Centrum Warszawy (5 min. pieszo od stacji Metro- Centrum);
  • możliwość rozwoju w kancelarii specjalizującej się m.in. w prawie zamówień publicznych;
  • możliwość obsługiwania spraw i klientów z innych dziedzin prawa: budowlanego i nieruchomości, cywilnego, handlowego;
  • możliwość wieloletniej współpracy i rozwoju zawodowego, przyjazne i otwarte środowisko pracy;
  • pełny wymiar godzin, preferowana współpraca stacjonarna.

WYMAGANIA

  • uprawnienia radcy prawnego lub adwokata, albo status aplikanta;
  • doświadczenie w prawie zamówień publicznych (w tym przed KIO);
  • atutem będzie doświadczenie w: prawo budowlane i nieruchomości, cywilne, handlowe;
  • samodzielność i dokładność w działaniu, umiejętność wnikliwej analizy, zaangażowanie;
  • biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

PRAWNIK – PRAWO HANDLOWE

  • przygotowywanie projektów umów, pism, opinii prawnych, dokumentów korporacyjnych itp. dla Klientów Kancelarii;
  • doradztwo i obsługa Klientów Kancelarii w zakresie prawa handlowego (ksh) i działalności gospodarczej (zarówno organizacji, jak i prowadzenia);
  • doradztwo w zakresie likwidacji, restrukturyzacji i upadłości;
  • doradztwo w sprawach dotyczących udziałów, akcji, aportu i zbycia zorganizowanej części przedsiębiorstwa itp.;
  • reprezentacja na rozprawach przed sądami powszechnymi.

OFERUJEMY

  • współpracę doraźną (umowa B2B) w zależności od zapotrzebowania Kancelarii;
  • wynagrodzenie w oparciu o uzgodnioną stawkę godzinową;
  • możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej w biurowcu w ścisłym Centrum Warszawy (5 min. pieszo od stacji Metro- Centrum);
  • możliwość wieloletniej współpracy i rozwoju zawodowego, przyjazne i otwarte środowisko pracy.

WYMAGANIA

  • doświadczenie w prawie handlowym i gospodarczym;
  • atutem będzie doświadczenie w prawie podatkowym;

dane osobowe

Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny. W przesłanych dokumentach zawrzyj zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji. Dokumenty prześlij na adres: rekrutacja@kancelariachmielewski.pl

Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zapoznanie się z infrrmacją o przetwarzaniu danych osobowych:

informacja o przetwarzaniu danych osobowych

czy rekrutacja może być w pełni zdalna?

Preferujemy spotkania bezpośrednie, ale odbywamy także zdalne rozmowy kwalifikacyjne. Początkowa wymiana podstawowych informacji może się również odbyć drogą mailową lub telefoniczną. Opisz swoje potrzeby w aplikacji, a postaramy się je uwzględnić.

Jakie są warunki pracy?

Oferujemy w pełni wyposażone stanowisko i dostęp do programu informacji prawnej. Biuro jest klimatyzowane i dostępne dla osób niepełnosprawnych. Jesteśmy wyspecjalizowaną kancelarią butikową. Atmosfera w biurze jest swobodna, pomagamy sobie i pracujemy zespołowo.

Po co nam list motywacyjny?

Sporządzanie dokumentów to ważny aspekt pracy prawnika. Chcemy wiedzieć jak piszesz, jak argumentujesz i jak formatujesz tekst. List może być krótki. Napisz w nim to, czego nie znajdziemy w CV, np. jakie masz plany zawodowe, mocne strony, szczególne osiągnięcia, ale też ograniczenia lub wymogi odnośnie miejsca pracy.

Jakie są godziny i tryb pracy w Kancelarii?

Pracujemy od 9 do 17. Pracujemy stacjonarnie i na dyżurach u klientów, lecz nie wykluczamy trybu hybrydowego w wyjątkowych przypadkach.