PRAWO NIERUCHOMOŚCI

PRAWNIK NIERUCHOMOŚCI

Kancelaria nieruchomości: Doradztwo w obrocie nieruchomościami, porady dotyczące własności i stanu prawnego nieruchomości. Prawnik nieruchomości: Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna. Współpracujemy z biurami pośrednictwa sprzedaży, deweloperami, inwestorami, nabywcami nieruchomości. Radca prawny nieruchomości Warszawa i okolice.

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Sporządzenie i analiza umowy sprzedaży nieruchomości. Wsparcie podczas negocjacji i u notariusza. Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości. Umowa depozytu notarialnego. Wady ukryte nieruchomości i wyłączenie rękojmi. Prawnik nieruchomości.

UMOWA NAJMU NIERUCHOMOŚCI

Sporządzenie i analiza umowy najmu nieruchomości. Najem komercyjny, umowa najmu mieszkania, umowa najmu powierzchni. Pomoc w sporach z najemcami i wynajmującymi. Umowa najmu okazjonalnego. Prawa lokatorów.

ZASIEDZENIE NIERUCHOMOŚCI

Reprezentacja stron w negocjacjach i sporach dotyczących zasiedzenia nieruchomości, reprezentacją przed sądem. Wniosek o stwierdzenie zasiedzenia nieruchomości.

OBCIĄŻENIA NIERUCHOMOŚCI

Kancelaria nieruchomości: doradzamy prawnie w takich zagadnieniach, jak służebność, służebność przesyłu, hipoteka, ostrzeżenie w księdze wieczystej, zakaz zbywania, zabezpieczenia na nieruchomości, dzierżawa czy użytkowanie wieczyste. Pomagamy w zawiłych kwestiach dotyczących prawa do nieruchomości i własności. 

AUDYT PRAWNY NIERUCHOMOŚCI (DUE DILLIGENCE)

Sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy planują nabycie lub najem nieruchomości. Szczególnie istotne znaczenie ma audyt prawny nieruchomości nabywanej na cele komercyjne lub inwestycyjne, a także od budzących wątpliwości sprzedających. Wskazany jest też gdy nieruchomość położona jest w pobliżu rezerwatów, obszarów specjalnych, zabytków, lub na terenie poprzemysłowym.

KANCELARIA POMOŻE USTALIĆ:
• czy nieruchomość jest obciążona hipoteką, zakazami lub ostrzeżeniami;
czy jest wysokie ryzyko roszczeń osób trzecich do nieruchomości;
czy sprzedający jest faktycznie jej właścicielem;
czy możliwe jest korzystanie z nieruchomości w planowany sposób.