Kancelaria Chmielewski w programie „Twoje Sprawy” w TVP 3

wywiad z prawnikiem

Mecenas Leszek Chmielewski wystąpił w roli eksperta w programie telewizyjnym „Twoje Sprawy” w TVP 3 Warszawa (od 14:25 min. programu z dnia 20.12.2016r.). Sprawa dotyczyła samowoli budowlanej wybudowanej na cudzym gruncie, bez wymaganego prawa do dysponowania gruntem (wywiad z prawnikiem).

Zachęcamy Państwa do obejrzenia programu oraz kontaktu, jeśli potrzebują Państwo pomocy prawnej w sprawach dotyczących prawa budowlanego i nieruchomości. Wypowiedź radcy prawnego Leszka Chmielewskiego w TVP 3 Warszawa mogą Państwo obejrzeć tutaj:

OBEJRZYJ: Leszek Chmielewski w studio TVP 3 Warszawa

Kancelaria Chmielewski w Polskie Radio 1

Wywiad z prawnikiem

polskie radio 1, wywiad z prawnikiem

Wypowiedź mec. Leszka Chmielewskiego dla Polskiego Radia „Jedynki” na temat skutków ostatniej nowelizacji ustawy o zagospodarowaniu wspólnot gruntowych. Mecenas Chmielewski omawiał między innymi możliwości w zakresie regulacji statusu prawnego wspólnot gruntowych, oraz zasady obejmowania nieruchomości przez gminy. Zachęcamy Państwa do wysłuchania wypowiedzi i kontaktu z Kancelarią w sprawach dotyczących wspólnot i nieruchomości gruntowych, a także możliwości działania stworzonych przez znowelizowaną ustawę.

Wypowiedź radcy prawnego Leszka Chmielewskiego dla Polskiego Radia „Jedynki” mogą Państwo odsłuchać i przeczytać tutaj:

OBEJRZYJ: Leszek Chmielewski dla Polskiego Radia „Jedynki”

Kancelaria Chmielewski w Polskie Radio 1 / Gospodarka

wywiad z prawnikiem

Wystąpienie radcy prawnego Leszka Chmielewskiego w Polskim Radiu „Jedynka” w programie Słownik Gospodarczy. Temat dotyczy rent strukturalnych dla rolników. Renty dotowane są z funduszy UE- PROW.

OBEJRZYJ: RENTA STRUKTURALNA

Ekspert Kancelarii w wywiadzie o pracownikach po 50 r. życia.

wywiad z prawnikiem

Radca prawny Leszek Chmielewski udzielił wywiadu na temat korzyści płynących z zatrudniania pracowników po 50 roku życia. Zachęcamy Państwa do obejrzenia i przeczytania wywiadu, oraz kontaktu, jeśli potrzebują Państwo pomocy prawnej w sprawach pracowniczych.

Wypowiedź radcy prawnego Leszka Chmielewskiego w ONET.BIZNES mogą Państwo obejrzeć tutaj: OBEJRZYJ WYWIAD Z PRAWNIKIEM

Wypowiedź radcy prawnego Leszka Chmielewskiego dla INFOR.PL mogą Państwo również przeczytać na portalu Infor.pl. PRZECZYTAJ

Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Chmielewski udziela porad i świadczy usługi prawne z zakresu prawa pracy zarówno na rzecz pracodawców jak i zatrudnionych.

Ekspert Kancelarii w Magazynie VIP

wywiad z prawnikiem odszkodowania

W najnowszym numerze kwartalnika „Magazyn VIP” znajdą Państwo wypowiedź radcy prawnego Leszka Chmielewskiego na temat specyfiki postępowań w sprawach o odszkodowanie. Zachęcamy do lektury i kontaktu, jeśli potrzebują Państwo pomocy w sporach z ubezpieczycielami.

Wypowiedź radcy prawnego Leszka Chmielewskiego mogą Państwo przeczytać tutaj. PRZECZYTAJ