Świadczymy usługi prawne dla firm (spółki kapitałowe, MŚP), osób fizycznych i instytucji administracji publicznej, w formie wspópracy stałej, jak i doraźnej. Wierzymy że dobry prawnik realizuje wymagania klienta, ale najlepszy prawnik przewiduje jego potrzeby i pomaga dobrać skuteczne i korzystne rozwiązania. Kancelaria prawna Warszawa.

GŁÓWNE DZIEDZINY SPECJALIZACJI

PRAWO PRACY

Pomoc prawna na rzecz pracodawców i zatrudnionych. Doradztwo prawne w sprawach pracowniczych, reprezentacja przed sądami pracy. Pomoc w wyborze optymalnej formy zatrudnienia. Prawnik ds. prawa pracy w Warszawie.

PRAWO ADMINISTRACYJNE

Pomoc prawna w uzyskiwaniu zezwoleń, koncesji, licencji, decyzji, reprezentowanie w postępowaniach przed organami administracji rządowej i samorządowej, wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Prawnik administratywista.

UMOWY I REGULAMINY: ANALIZA, SPORZĄDZANIE

Opinie prawne, doradztwo prawne, analiza umów, ocena potencjalnego ryzyka prawnego. Sporządzanie umów, ogólnych warunków umowy, wzorów dokumentów, regulaminów i innych.

PRAWO IT I AUTORSKIE

Obsługa prawna projektów IT. Umowa o prawa autorskie i umowy pokrewne. Regulaminy sklepów internetowych, polityki prywatności, polityki cookies i polityki ochrony danych osobowych. Kancelaria prawa aoutorskiego i IT.