KANCELARIA PRAWNA W WARSZAWIE

Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, osób fizycznych i instytucji administracji publicznej. Do naszych stałych klientów należą m.in.: spółki kapitałowe, firmy sektora MŚP, sądy powszechne, jednostki szkolnictwa, instytuty naukowe, zakłady budżetowe administracji publicznej i inne. Prawnik Warszawa: klientów kancelarii obsługują prawnicy i specjaliści z wieloletnim doświadczeniem nabytym m.in. w  Urzędzie Zamówień Publicznych, instytucjach publicznych, jednostkach samorządu terytorialnego i największych spółkach operujących na ryku polskim.

Radcowie prawni i adwokaci kancelarii to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi prawne na wysokim poziomie. Wierzymy że dobry prawnik wspiera i skutecznie obsługuje Klienta, ale najlepszy prawnik przewiduje również jego potrzeby oraz grożące ryzyka i pomaga dobrać korzystne rozwiązania.

RADCOWIE PRAWNI I ADWOKACI KANCELARII SPECJALIZUJĄ SIĘ W:

KANCELARIA PRAWNA WARSZAWA

Jeśli potrzebujesz porady prawnej, lub planujesz spór sądowy, umów się na konsultacje w kancelarii. Jeśli chcesz zamówić analizę dokumentów, prześlij je do nas mailem. Jeśli interesuje cię stała obsługa prawna, skontaktuj się z nami i opisz jej zakres – zaproponujemy korzystną współpracę. Prawnik Warszawa: zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy. Naszym celem jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie.

Partner zarządzający Kancelarii r.pr. Leszek Chmielewski (radca prawny Warszawa) prowadził obsługę procesów inwestycyjnych i zakupowych o wielomilionowych wartościach, obsługę prawną podmiotów gospodarczych różnych branż: energetycznej, budowlanej, medycznej, usług komunalnych, informatycznej. Świadczył także doradztwo prawne dla instytucji publicznych, jednostek sądownictwa powszechnego i samorządowych (w tym Sądu Okręgowego).