PRAWNIK PRAWO SPADKOWE

PORADY PRAWNE

Utrata osoby bliskiej to trudne i bolesne doświadczenie dla całej rodziny. Warto skorzystać ze wsparcia prawnika, który doradzi jak szybko i skutecznie uporać się z formalnościami spadkowymi i niczego nie przeoczyć. Pomożemy sporządzić wniosek o nadanie spadku, odrzucenie spadku, dział spadku, zachowek i udzielimy porad i wyjaśnień, abyś w pełni rozumiał sytuację i możliwe ryzyka. Wspieramy klientów w sprawach dotyczących dziedziczenia. 

WNIOSEK O NADANIE SPADKU

Prawnik spadkowy sporządzi wniosek o nadanie spadku i wniesie go do sądu, aby klient mógł uzyskać postanowienie sądu o nadanie spadku na jego rzecz. Reprezentacja na rozprawie spadkowej, prawnik prawo spadkowe, prawnik spadki. 

DZIAŁ SPADKU

Gdy rodzina odziedziczy majątek z wieloma składnikami i chce go podzielić miedzy określonych spadkobierców, gdy w skład masy spadku wchodzi nieruchomość, warto zwrócić się o poradę do radcy prawnego. Prawnik prawo spadkowe: wniosek do sądu o dział spadku.

ODRZUCENIE SPADKU

Doradzamy w zakresie odrzucenia spadku. Pomagamy ustalić czy jest to właściwe rozwiązanie, doradzamy jak dokonać go skutecznie bez pomięcia zstępnych. Prawnik spadki: wniosek do sądu rodzinnego o zgodę na odrzucenie spadku w imieniu małoletniego. 

POZEW O ZACHOWEK

Prawnik prawo spadkowe: gdy chcesz ustalić czy należy się zachowek, jak go uzyskać, czy można uniknąć płacenia zachowku. Prawnik spadkowy pomoże sporządzić pozew o zachowek i będzie reprezentował klienta w sądzie. 

kancelaria zamówienia publiczne, prawnik prawo spadkowe, testament

PORZĄDKOWANIE SPRAW MAJĄTKOWYCH

Nasi Klienci chcą mieć pewność, że po ich odejściu sprawy majątkowe nie będą pozostawione w chaosie. Prawnicy Kancelarii doradzą optymalny sposób przeniesienia majątku na rodzinę, przedstawią możliwości w zakresie testamentu, zapisów, darowizn, służebności, dziedziczenia ustawowego, zachowku i innych rozwiązań prawnych.